Sprzedaż w fmx.pl została czasowo wstrzymana

Bluzka BRUBECK Dirt

BRUBECK
Wysyłamy w 24h

Bluzka BRUBECK Dirt - Opis produktu

Profesjonalna linia produktów BICKER’S DIRT SYSTEM to ultralekka termoaktywna warstwa ubioru motocyklisty, średniej grubości polecana na okres przejściowy ( wczesna wiosna, jesień), wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej funkcjonalnej dzianiny.

Warstwa wewnętrzna SIVER BTP dzięki zastosowaniu jonów srebra w modyfikowanej przędzy polipropylenowej neutralizuje negatywne skutki rozwoju bakterii, redukuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość. Podczas użytkowania, odprowadza powstałą wilgoć do warstwy zewnętrznej. Dzięki umieszczeniu jonów srebra w rdzeniu przędzy, a nie w jej powierzchni pozostają one długotrwale powiązane z dzianiną i nie ulegają one migracji nawet po wielokrotnym praniu.

Warstwa zewnętrzna wykonana jest z dzianiny AQUARIUS MOISTURE MANAGEMENT. Dzięki wyjątkowym właściwościom hydrofilowym "mikrokanałów" oraz multifilamentowej strukturze zapewnia doskonałą absorbcję wilgoci z warstwy wewnętrznej SILVER BTP oraz błyskawiczne jej odparowanie.  

Materiał:
- 98% Polypropylene
- 2% Elastane
Podoba Się? Kliknj "Lubię to"

Kod produktu: 109160020005  zapytaj o ten produkt

DODATKOWE INFORMACJE

Tabela rozmiarów
Gwarantujemy możliwość zwrotu lub wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie w terminie 10 dni od daty jego otrzymania. Szczegóły w dziale Zwroty.
Tabela rozmiarów
Tabela rozmiarów znajduje się tutaj.
Tabela rozmiarów
Chcesz kupić ten produkt?
Zapytaj o indywidualny rabat.
Masz wątpliwości dotyczące rozmiaru.
Potrzebujesz porady lub masz jakiekolwiek
pytania. Pisz do nas:

BĄDŹ W KONTAKCIE