Sprzedaż w fmx.pl została czasowo wstrzymana

Bluzka BRUBECK Second Layer Dirt

BRUBECK
Wysyłamy w 24h

Bluzka BRUBECK Second Layer Dirt - Opis produktu

BRUBECK BIKER SECOND LAYER D.I.R.T -   to druga termo aktywna dwuwarstwowa bluza na okres przejściowy ( wczesna wiosna, jesień) wykonana w technologii seamless. Warstwa wewnętrzna wykonana jest z modyfikowanych mikrowłókien polipropylenowych BTP:  neutralizuje negatywne skutki rozwoju bakterii, redukuje nieprzyjemne zapachy. Zapewnia stały i szybki odbiór powstałej wilgoci ze skóry lub pierwszej warstwy ubioru i jej transport do warstwy zewnętrznej.

Warstwa zewnętrzna wykonana jest z mieszanki Supplex � by Du Pount:  gwarancja  odbioru  i szybkiego odparowanie potu, wysoki komfort i swoboda ruchu.

Bluza Second Layer stanowi uzupełnienie oddychającego stroju motocyklisty i zakładana jest jako druga warstwa na ciało. Tworzy warstwę docieplającą w przypadku gdy motocyklista porusza się w zmiennych warunkach np. rano i  ciągu dnia. Jest to wyrób grubszy i na tyle uniwersalny iż może być też stosowany jako pierwsza i druga warstwa dla użytkowników dla których tylko jedna warstwa jest zbyt cienką a z kolei 2 warstwy dają zbyt dużą ochronę.Wyrób posiada półgolf dodatkowo zabezpieczający szyję motocyklisty oraz strefy podwyższonej wymiany cieplnej.

Dodatkowym atutem konstrukcji BIKER  SECOND LAYER D.I.R.T. jest uzyskanie komfortu porównywalnego do włókien naturalnych oraz wysokie walory użytkowe jak  szybki czas schnięcia wyrobu,  zachowanie pierwotnego kształtu wyrobu nawet po wielokrotnym praniu.

Materiał:
- 77% Polyamide
- 21% Polypropylene
- 2% Elastane
Podoba Się? Kliknj "Lubię to"

Kod produktu: 109160010004  zapytaj o ten produkt

DODATKOWE INFORMACJE

Tabela rozmiarów
Gwarantujemy możliwość zwrotu lub wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie w terminie 10 dni od daty jego otrzymania. Szczegóły w dziale Zwroty.
Tabela rozmiarów
Tabela rozmiarów znajduje się tutaj.
Tabela rozmiarów
Chcesz kupić ten produkt?
Zapytaj o indywidualny rabat.
Masz wątpliwości dotyczące rozmiaru.
Potrzebujesz porady lub masz jakiekolwiek
pytania. Pisz do nas:

BĄDŹ W KONTAKCIE