Sprzedaż w fmx.pl została czasowo wstrzymana

Bezpieczeństwo

Zakupy w Fmx.pl są w pełni bezpieczne. Na każdym kroku dbamy abyś mógł korzystać z naszego serwisu bez obaw.


Bezpieczeństwo dostawy.

Po opuszczeniu naszej firmy przesyłki trafiają w ręce kurierów. Aby zakupiony produkt dotarł do państwa nienaruszony korzystamy jedynie z usług zaufanych firm dostawczych. 

 

Podczas odbioru paczki mają Państwo prawo do otwarcia przesyłki w obecności kuriera. Zapewnienie takiej możliwości jest obowiązkiem osoby dostarczającej. W przypadku uszkodzeń, prosimy koniecznie spisać z kurierem stosowny protokół.

 

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są objęte ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia lub kradzieży. W przypadku źle świadczonej usługi przez pośrednika wspólnie w Państwem wyjaśnimy sytuację.

 

Bezpieczeństwo danych.  

Wszelkie dane udostępniane nam przez klientów naszego sklepu są chronione za pomocą algorytmów szyfrujących. Hasła dostępu jakimi posługują się nasi klienci są kodowanie nieodwracalnie w sposób dla nas niedostępny. Ponadto posiadamy lustrzaną bazę zamówień służącą jako zabezpieczenie.

 

Bezpieczeństwo płatności

Nie przechowujemy danych związanych z dokonywaniem transakcji płatniczych. Płatności przelewem odbywają się poprzez stronę Twojego banku i chronione są według jego standardów. System DotPay, z którego również można skorzystać to nowoczesny kanał płatniczy zabezpieczony przy pomocy nowoczesnych certyfikatów oraz protokołu https.